email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Nice BiDi

  Dwukierunkowy pilot Nice BiDi współpracuje z najnowszymi napędami Nice wyposażonymi w radioodbiorniki serii OXIBD. Dioda pilota potrafi wskazać stan bramy (otwarta/zamknięta) o ile Twój napęd Nice posiada taką funkcję. Pilot kompatybilny z systemem kodowania O-Code oraz Flo-r.

  NICE ON3EBD Pilot 3-kanałowy BiDi
  Kod: ON3EBD
  Pilot 3-kanałowy NICE ON3EBD dwukierunkowy pracujący z kodowaniem FLOR/O-Code 433MHz.
  109,00 zł
  Produkt chwilowo niedostępny

  Informacja o wstrzymaniu produkcji pilota ON3EBD

  Z przykrością informujemy, że z powodu niedoboru komponentów elektronicznych, spowodowanego pandemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni do tymczasowego zawieszenia sprzedaży nadajnika ON3EBD. Jak poinformowała firma NICE (producent pilota), dokładają wszelkich starań aby wznowić produkcję.

  Do czasu wznowienia produkcji pilot ON3EBD może zostać zastąpiony jednym z pilotów serii INTI, ONE, ERA lub FLOR. Należy jednak pamiętać, że pilotach zastępujących ON3EBD nie ma możliwości sprawdzenia stanu bramy.

  Uwaga! Aby zastosować na tym pilocie system jednokierunkowy (bez sygnału zwrotnego, np. gdy automatyka nie obsługuje dwukierunkowości) należy przestawić odpowiedni przycisk pilota w tryb jednokierunkowy (operacja zmiany typu transmisji opisana jest w dokumentacji do pilota). Każdy przycisk pilota może być skonfigurowany do pracy jedno bądź dwukierunkowej.


  Ładuję...
  Proszę czekać