email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Zestawy domofonowe i wideodomofonowe

  Podstawowe zestawy przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego lub do instalacji w małych firmach.

  Zobacz co oferujemy:



  W standardowej ofercie posiadamy wersje jednolokalowe lub dwulokalowe. Na życzenie możemy jednak stworzyć zestaw bardziej rozbudowany z większą ilością lokali/odbiorników lub uwzględniający Twoje specyficzne wymagania.

  Jeśli tylko chcesz, zestaw może być skonfigurowany przed dostawą wedle ustaleń jakie poczynimy. Możemy zaprogramować odbiorniki, interkomy czy też sterowanie bramą wedle Twoich wytycznych. Usługa prekonfiguracji jest płatna i wyceniana indywidualnie z uwzględnieniem ilości odbiorników czy funkcji, jakie sobie zażyczysz.


  Ładuję...
  Proszę czekać