email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  ROGER BH30 HS do 600kg (szybki)

  Zestawy do automatyzacji bram przesuwanych o świetle przejazdu do 5m w wersji HIGH SPEED z możliwością intensywnej eksploatacji.

  ROGER BH30HS XL Zestaw do bramy 24V
  Kod: BH30HS-XL
  Szybki napęd do bramy przesuwanej ROGER BH30/604/HS z silnikiem bezszczotkowym 24v z 2 pilotami i fotokomórkami
  2100,00 zł
  Wysyłka do 7 dni
  ROGER BH30HS XXL Zestaw automatyki 24V
  Kod: BH30HS-XXL
  Szybki napęd do bramy przesuwanej ROGER BH30/604/HS z silnikiem bezszczotkowym 24v z fotokomórkami, 3 pilotami i lampą sygnalizacyjną LED
  2275,00 zł
  Wysyłka do 7 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać