email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  ROGER BM30 Brushless 24V

  Napędy z serii BM30 mogą być stosowane do małych bram przesuwanych o szerokości do 4m i masie do 400kg. Silnik 24V typu brushless gwarantuje ekonomiczną i cichą pracę.

  ROGER BM30 XL Zestaw do bramy 24V
  Kod: BM30-XL
  Napęd do bramy przesuwanej ROGER BM30 z silnikiem bezszczotkowym 24v z 2 pilotami i fotokomórkami. Maksymalna masa bramy do 400kg.
  1845,00 zł
  Wysyłka do 7 dni
  ROGER BM30 XXL Zestaw do bramy 24V
  Kod: BM30-XXL
  Napęd do bramy przesuwanej ROGER BM30-XXL z silnikiem bezszczotkowym 24v z fotokomórkami, 3 pilotami i lampą sygnalizacyjną LED. Maksymalna masa bramy do 400kg.
  2050,00 zł
  Wysyłka do 7 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać