email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  ROGER BM30 HS do 350kg

  Napędy BM30 HS są przeznaczone do pracy z małymi bramami o szerokości wjazdu do 4m i masie bramy do 350kg. Wersja HIGHSPEED może osiągać maksymalną prędkość przesuwu do 26m/min a silnik 24V brushless (bezszczotkowy) gwarantuje ekonomię użytkowania i cichą pracę. Napędy serii BM mogą pracować z dużym obciążeniem ruchem.

  ROGER BM30HS XL Zestaw do bramy 24V
  Kod: BM30HS-XL
  Szybki napęd do bramy przesuwanej ROGER BM30 HS z silnikiem bezszczotkowym 24v z 2 pilotami i fotokomórkami do małych bram.
  2080,00 zł
  Wysyłka do 7 dni
  ROGER BM30HS XXL Zestaw do bramy 24V
  Kod: BM30HS-XXL
  Szybki napęd do bramy przesuwanej ROGER BM30 HS z silnikiem bezszczotkowym 24v z 3 pilotami, fotokomórkami i lampą sygnalizacyjną do małych bram.
  2250,00 zł
  Wysyłka do 7 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać