email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Anteny zwiększające zasięg

  Zwiększ zasięg działania Twojego pilota do bramy poprzez zamontowanie anteny zewnętrznej.

  Aby uzyskać maksymalny możliwy zasięg antena powinna być zamontowana możliwie jak najwyżej przy użyciu przewodu koncentrycznego RG58 i dopasowana do częstotliwości pracy Twojego pilota. W idealnych warunkach zasięg może wzrosnąć nawet dwukrotnie.


  Ładuję...
  Proszę czekać