email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Fotokomóki klasyczne, przekaźnikowe

  Zabezpiecz swoją bramę przed przypadkowym zamknięciem. Fotokomórki klasyczne z wyjściem przekaźnikowym mogą pracować z urządzeniami dowolnej firmy, o ile obsługują one klasyczny styk NC (w praktyce większość napędów). Instalacja fotokomórek w bramie jest niezbędna dla zachowania elementarnego bezpieczeństwa użytkowania.


  Ładuję...
  Proszę czekać