email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Sterowniki klawiaur kodowych CAME

  Sterowniki (centralki) umożliwiające podłączenie klawiatur kodowych (szyfratorów) CAME zarówno do urządzeń tej firmy jak i firm trzecich.

  CAME R800 Karta rozszerzeń do klawiatur
  Kod: 001R800
  Karta rozszerzeń do obsługi klawiatur (szyfratorów) w napędach CAME z centralami nowego typu (wyposażonymi w złącze R800)
  99,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME S0002P Dekoder klawiatur kodowych 2-kanałowy
  Kod: 806SL-0370
  2-kanałowy sterownik do obsługi cyfrowych klawiatur CAME do urządzeń starszego typu lub do instalacji niezależnej.
  250,00 zł
  Wysyłka do 30 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać