email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Listwa zębata do bram przesuwanych

  Listwa montowana do bramy przesuwanej przenosi napęd z koła zębatego na ruch bramy.

  Listwa zębata stalowa

  Bardzo wytrzymała, w normalnych warunkach użytkowania nie zużywa się w zasadzie wcale. Nadaje się również do ciężkich bram. W trakcie montażu tuleje dystansowe należy przyspawać do konstrukcji bramy co w niektórych przypadkach nie jest możliwe. Fasolkowe otwory montażowe ułatwiają regulację wysokości listwy względem koła zębatego.

  Listwa zębata z tworzywa

  Listwy zębate z tworzywa (najczęściej poliamidu) są mniej odporne na żużycie. Listwy takie najczęściej są zbrojone metalem, lecz metalowy sztyft ma za zadanie usztywnienie konstrukcji – nie znajdziemy go jednak w zębach, które przenoszą moment obrotowy z koła zębatego. Montaż listwy sprowadza się do przykręcenia jej śrubami do konstrukcji bramy – śruby samowiercące są zazwyczaj w komplecie. Nie polecamy montowania tej listwy do ciężkich bram, takich, które mają problemy z ruszeniem z miejsca ani intensywnie użytkowanych. Jeśli jednak masz bramę przydomową o szerokości do 5-6mb i pracuje ona swobodnie możesz zastosować tę listwę bez obaw.


  Ładuję...
  Proszę czekać