email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  CAME SPACE (kod stały)

  CAME SPACE (kod stały) to piloty samokopiujące potrafiące sklonować systemy z kodem stałym 433MHz. W opisie pilota wskazano listę przetestowanych pilotów, z których udało się sklonować pilota.

  Uwaga! Piloty SPACE z kodem stałym nie skopiują pilotów pracujących z układami kodu zmiennego! Są w stanie sklonować tylko sygnały stałokodowe.

  CAME SP-2S Pilot 2-kanałowy 433MHz
  Kod: SP-2S
  2-kanałowy pilot z kodem stałym, samouczący, 433MHz
  79,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME SP-4S Pilot 4-kanałowy 433MHz
  Kod: SP-4S
  4-kanałowy pilot z kodem stałym, samouczący, 433MHz
  89,00 zł
  Wysyłka do 30 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać