email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Bramki CAME Connect

  Bramki umożliwiające podłączenie urządzeń CAME lub modułów wykonawczych do systemu CAME Connect

  CAME KEY WiFi/BT Moduł bramki internetowej dla CAME Connect
  Kod: 806SA-0140
  Moduł samodzielnej bramki internetowej CAME Connect w formie klucza CAME KEY WiFi wpinany bezpośrednio do kompatybilnych napędów CAME. Bramka i moduł wykonawczy zamknięte w małej obudowie ułatwiają montaż.
  259,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME QBEMFSB2 Brama sieciowa LAN/WiFi do CAME Connect
  Kod: 806SA-0130
  Bramka CAME Connect QBE umożliwia podłączenie modułów wykonawczych (radiowo) w systemie CAME Connect. Brama łączy się z Twoją siecią lokalną za pośrednictwem ethernet (LAN) lub WiFi. Zasilacz w komplecie.
  499,00 zł
  Wysyłka do 30 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać