email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Moduły wykonawcze do CAME Connect

  Moduły wykonawcze służą do rozbudowy Twojego systemu CAME Connect w celu podłączenia dodatkowych urządzęń do obsługi przez aplikację. Przed zakupem sprawdź czy Twoja bramka może obsługiwać moduły wykonawcze oraz czy nie przekraczasz ich maksymalnej liczby

  CAME KEY Slave Moduł wykonawczy dla CAME Connect
  Kod: 806SA-0150
  Moduł wykonawczy w formie klucza *CAME KEY Slave* przeznaczony do napędów CAME kompatybilnych z CAME Connect
  210,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME RSLV001 Moduł wykonawczy 868MHz do CAME Connect
  Kod: 806SA-0040
  Moduł wykonawczy RSLV001 dla systemu zdalnego sterowania CAME CONNECT.
  295,00 zł
  Wysyłka do 30 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać