email
  Kontakt

  Zestawy CAME Connect

  Zestawy CAME Connect umożliwiające rozpoczęcie integracji urządzeń z usługą CAME Connect. Zestawy zawierają conajmniej bramkę internetową z jednym urządzeniem wykonawczym (wbudowanym lub zewnętrznym), co umożliwia podłączenie minimum 1 napędu. O możliwościach rozbudowy zestawów przeczytasz w ich opisie.

  CAME KEY WiFi/BT Moduł bramki internetowej dla CAME Connect
  Kod: 806SA-0140
  Moduł samodzielnej bramki internetowej CAME Connect w formie klucza CAME KEY WiFi wpinany bezpośrednio do kompatybilnych napędów CAME. Bramka i moduł wykonawczy zamknięte w małej obudowie ułatwiają montaż.
  319,00 zł
  Wysyłka do 7 dni
  CAME RGSM001S Zestaw z komunikacją GSM do CAME Connect
  Kod: 806SA-0020
  Bramka CAME Connect z dostępem do internetu przez GSM (wymagana karta SIM) do pracy w trybie pojedynczego urządzenia (bez możliwości rozbudowy o moduły RSLV). W komplecie karta komunikacji szeregowej RSE do central sterujących CAME.
  419,00 zł
  Wysyłka do 7 dni
  CAME RGSM001 Zestaw z komunikacją GSM do CAME Connect
  Kod: 806SA-0010
  Bramka CAME Connect z dostępem do internetu przez GSM (wymagana karta SIM) z dwukierunkowym modułem komunikacyjnym 868MHz dla urządzeń wykonawczych (możliwość rozbudowy o max. 5 modułów RSLV). W komplecie karta komunikacji szeregowej RSE do central sterujących CAME.
  499,00 zł
  Wysyłka do 7 dni
  CAME QBE2KITv2 Zestaw komunikacji LAN/WiFi do CAME Connect
  Kod: QBE2KITv2
  Zestaw sterowania napędem do bramy / szlabanem za pośrednictwem aplikacji CAME CONNECT. W zestawie dostarczamy 1 moduł KEY Slave dla kompatybilnych central sterujących CAME. Brama QBE umożliwia połączenie z internetem przez LAN lub WiFi.
  905,00 zł
  Wysyłka do 7 dni
  CAME QBE2KITv1 Zestaw komunikacji LAN/WiFi do CAME Connect
  Kod: QBE2KITv1
  Zestaw sterowania napędem do bramy / szlabanem za pośrednictwem aplikacji CAME CONNECT. W zestawie dostarczamy 1 moduł RSLV oraz kartę komunikacji RSE dla central sterujących CAME. Brama QBE umożliwia połączenie z internetem przez LAN lub WiFi.
  995,00 zł
  Wysyłka do 7 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać