email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Zestawy CAME Connect

  Zestawy CAME Connect umożliwiające rozpoczęcie integracji urządzeń z usługą CAME Connect. Zestawy zawierają conajmniej bramkę internetową z jednym urządzeniem wykonawczym (wbudowanym lub zewnętrznym), co umożliwia podłączenie minimum 1 napędu. O możliwościach rozbudowy zestawów przeczytasz w ich opisie.

  CAME KEY WiFi/BT Moduł bramki internetowej dla CAME Connect
  Kod: 806SA-0140
  Moduł samodzielnej bramki internetowej CAME Connect w formie klucza CAME KEY WiFi wpinany bezpośrednio do kompatybilnych napędów CAME. Bramka i moduł wykonawczy zamknięte w małej obudowie ułatwiają montaż.
  259,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME RGSM001S Zestaw z komunikacją GSM do CAME Connect
  Kod: 806SA-0020
  Bramka CAME Connect z dostępem do internetu przez GSM (wymagana karta SIM) do pracy w trybie pojedynczego urządzenia (bez możliwości rozbudowy o moduły RSLV). W komplecie karta komunikacji szeregowej RSE do central sterujących CAME.
  379,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME RGSM001 Zestaw z komunikacją GSM do CAME Connect
  Kod: 806SA-0010
  Bramka CAME Connect z dostępem do internetu przez GSM (wymagana karta SIM) z dwukierunkowym modułem komunikacyjnym 868MHz dla urządzeń wykonawczych (możliwość rozbudowy o max. 5 modułów RSLV). W komplecie karta komunikacji szeregowej RSE do central sterujących CAME.
  450,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME QBE2KITv2 Zestaw komunikacji LAN/WiFi do CAME Connect
  Kod: QBE2KITv2
  Zestaw sterowania napędem do bramy / szlabanem za pośrednictwem aplikacji CAME CONNECT. W zestawie dostarczamy 1 moduł KEY Slave dla kompatybilnych central sterujących CAME. Brama QBE umożliwia połączenie z internetem przez LAN lub WiFi.
  709,00 zł
  Wysyłka do 30 dni
  CAME QBE2KITv1 Zestaw komunikacji LAN/WiFi do CAME Connect
  Kod: QBE2KITv1
  Zestaw sterowania napędem do bramy / szlabanem za pośrednictwem aplikacji CAME CONNECT. W zestawie dostarczamy 1 moduł RSLV oraz kartę komunikacji RSE dla central sterujących CAME. Brama QBE umożliwia połączenie z internetem przez LAN lub WiFi.
  790,00 zł
  Wysyłka do 30 dni

  Ładuję...
  Proszę czekać