email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Normstahl Magic - części zamienne

  Części zamienne do napędów Magic 600 i Magic 1000 firmy Normstahl.

  Wybierz kategorię

  Firma Normstahl wycofała się z polskiego rynku pod koniec 2016r. Zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie produktów Normstahl w ruchu może być utrudnione ze względu na trudności w pozyskiwaniu części zamiennych. Staramy się zapewnić podstawowe części zamienne do napędów Magic 600 i Magic 1000 aby mogli Państwo naprawić swoje urządzenie bez wymiany na nowy model.


  Ładuję...
  Proszę czekać