email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  CAME VER DMS

  CAME VER DMS

  Nowoczesny napęd do bram garażowych w budynkach mieszkalnych. 4 warianty mocy pozwalają na optymalny dobór napędu do Twojej bramy garażowej.

  Unowocześnione napędy serii VER pozwalają na precyzyjną regulację niemal każdego etapu pracy napędu – od prędkości pracy poprzez zakres spowolnienia na krańcu ruchu do czułości napędu na wykrywanie przeszkody. W pełni elektroniczna kontrola ruchu bramy zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Napędy serii VER oferują także wsparcie dla sterowania z aplikacji poprzez Came Connect.

  Napęd przenoszony jest za pośrednictwem łańcucha bądź zbrojonego paska kewlarowego. Pasek kewlarowy gwarantuje cichą pracę urządzenia i jest polecany głównie do garaży połączonych z budynkiem mieszkalnym. Łańcuch jako rozwiązanie bardziej ekonomiczne znajdzie zastosowanie głównie w garażach wolnostojących.

  Nie posiadamy żadnych produktów w tej kategorii.


  Ładuję...
  Proszę czekać