email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  Nice SPIN

  Nice SPIN

  Siłownik elektromechaniczny z napędem paskowym zamkniętym w szynie napędowej

  Napęd przeznaczony do automatyzacji bram garażowych segmentowych i uchylnych. Standardowo wyposażony w napęd paskowy (zbrojony) zamknięty w szynie napędowej.

  Elektronika napędu wpierająca technologię bluebus ułatwia montaż dodatkowego osprzętu tj. fotokomórki, lampy sygnalizacyjne czy klawiatury kodowe (połączenia 2-przewodowe, cyfrowe).

  Programowanie napędu odbywa się niemal automatycznie: napęd zapamiętuje pozycje krańcowe oraz siły, z jakimi brama pracuje. W trakcie autoprogramowania napęd dobiera parametry pracy stanowiące podstawę dla kontroli ruchu bramy przez system amperometryczny oraz dobiera punkty spowolnienia na krańcach ruchu.

  Napędy Nice Spin występują w kilku wersjach umożliwiających dobranie napędu do wielkości bramy, którą ma obsługiwać.

  Nie posiadamy żadnych produktów w tej kategorii.


  Ładuję...
  Proszę czekać