email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  CAME V6000 i V1000

  CAME V6000 i V1000

  Napęd przeznaczony do montażu w bramach garażowych jedno i dwustanowiskowych. Dwa warianty mocy (V6000 do małych bram i V1000 do dużych bram).

  Napędy serii V są ekonomicznymi rozwiązaniami, stosowanymi w budownictwie jednorodzinnym. Prosta elektronika z amperometryczną kontrolą ruchu bramy uławia montaż i dobór optymalnych parametrów pracy napędu. Napęd może być przenoszony za pomocą łańcucha lub paska – w zależności od miejsca montażu napędu.

  V6000 doskonale sprawdzi się z małymi bramami jednostanowiskowymi, natomiast wersja V1000 przeznaczona jest do bram dwustanowiskowych.

  Nie posiadamy żadnych produktów w tej kategorii.


  Ładuję...
  Proszę czekać