email
  Kontakt
  announcement

  Szanowni Państwo,
  Naszą branżę dotknęły problemy logistyczne związane z dostawami towarów do Polski. W związku z powyższym informujemy, że produkty, które są oznaczone jako “Dostępny” są w faktycznie dostępne w naszym magazynie. W przypadku, gdy towar oznaczony jest jako “Wysyłka w ciągu X dni” wymaga on sprowadzenia z magazynu importera. Niestety nie możemy zagwarantować dostępności tych towarów.

  W przypadku, gdy złożą Państwo zamówienie potwierdzamy dostępność produktów. Jeśli nie będą one osiągalne w zadowalającym Państwa terminie zamówienie zostanie anulowane a ewentualne wpłaty zwrócone.

  Pracujemy nad poprawą dostępności produktów w naszym sklepie, lecz jest to uzależnione od importerów. Za utrudnienia przepraszamy. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo.

  CAME ATS SAFE z silnikami 24V (3m)

  CAME ATS z silnikami na 24V to jeden z najbardziej popularnych napędów do bram dwuskrzydłowych. Potrafi obsługiwać bramy o szerokości skrzydła do 3m (6m cała brama).

  Unikalna konstrukcja napędu pozwala na szeroki wachlarz zastosowań na różnych typach słupków. Nowoczesna centrala sterująca wyznacza nowe standardy w automatyce – funkcje takie jak spowolnienia na krańcach ruchu, regulacja prędkości czy sterowanie z opcjonalnej aplikacji na telefon przez chmurę Came Connect to tylko początek możliwości tych zestawów. Wbudowane enkodery dbają o precyzyjny ruch oraz bezpieczeństwo użytkownika.

  Obecnie to najczęściej wybierany napęd do automatyzacji typowych bram dwuskrzydłowych.


  Ładuję...
  Proszę czekać